دانلود سمینار رشته ی برق با موضوع ارزیابی امنیت سیستم قدرت، یک چارچوب و رویکرد چند مدلیبار دیگر فایلی برتر در مورد دانلود سمینار رشته ی برق با موضوع ارزیابی امنیت سیستم قدرت، یک چارچوب و رویکرد چند مدلی برای شما نمایش داده می شود.

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت فایل

دانلود سمینار رشته ی برق با موضوع ارزیابی امنیت سیستم قدرت، یک چارچوب و رویکرد چند مدلی

دانلود سمینار رشته ی برق با موضوع ارزیابی امنیت سیستم قدرت، یک چارچوب و  رویکرد چند مدلی

Assessing power system security. A framework and a multi model
approach

ارزیابی امنیت سیستم قدرت، یک چارچوب و  رویکرد چند مدلی

اتحادیه اروپا در قانون گذاری خود  گذار به سمت  سیستم های کم کربن رقابتی و امن انرژی را قرار داده است. امنیت عرضه، پایداری و رقابت سه رکن  سیاست تاسیس مکمل انرژی اروپا هستند و فرم دهی به اساس یک استراتژی منسجم. در سالیان اخیر توجه رو به رشدی به نیاز به نزدیک شدن همگان به سیاست های انرژی پرداخته شده است. این با معرفی طیف گسترده ای از سیاست هایی که راه را به سمت یک سیستم انرژی کم کربن هموار می کنند بسته به چالش هایی که اینها ممکن است برای امنییت سیستم انرژی اروپا ایجاد کند  آشکار تر میشود. برگ سبز اخیر اروپا در مورد چارچوب 2030 اروپا برای تغییرات اب و هوایی و سیاست های انرژی بیان می دارد که : چاچوب 2030 باید چگونگی  افزایش  به بهترین حالت همکاری ها  و سبک سنگین کردن بین اهداف رقابتی ، امنیت عرضه انرژی و پایداری را مشخص کند.

خطر این است که اگر به درستی طراحی  نشود ممکن است سیاست هایی که  کاهش انتشار گازهای گلخانه ای  را هدف قرار داده بر روی انعطاف پذیری سیستم انرژی و تحمل آن در برابر اختلالات و تحویل پایدار و خدمات مقرون به صرفه برای مصرف کنندگان را تحت تاثیر قرار دهد. با حمایت از راه حل های تکنولوژیکی و بازاری طراحی شده برای کاهش تغییرات آب و هوایی ممکن است اثرات پیش بینی نشده در امنیت انرژی و هزینه های اضافی پیش بینی نشده وجو داشته باشد.

این فایل حاوی پاورپوینت بسیار حرفه ای و همچنین گذارش کار جامع و کامل می باشد  و برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد مناسب می باشد.

پاورپینت:23 اسلاید

گذارش کار:35 صفحه

 برای دسترسی راحت تر به این تحقیق می توانید از مسیر دسته بندی محصولات >  برق> تحقیق و پژوهش استفاده کنید.

گرداورنده:  مهندس نیما محمدی حسن کیاده

دانشجو کارشناسی ارشد برق دانشگاه گیلان


اشتراک بگذارید:برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت فایل


مطالب پیشنهادی
ارسال نظر جدید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی