تعالی سازمانی با تمرکز برمديريت منابع انساني PPTبار دیگر فایلی برتر در مورد تعالی سازمانی با تمرکز برمديريت منابع انساني PPT برای شما نمایش داده می شود.

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت فایل

تعالی سازمانی با تمرکز برمديريت منابع انساني PPT

تعالی سازمانی با تمرکز برمديريت منابع انساني PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت تعالی سازمانی با تمرکز برمديريت منابع انساني

فرمت : PPT

تعداد اسلاید : 72

زبان : فارسی

حجم فایل : 2.2 مگابایت

سال گردآوری : 97

 

كليه افرادي كه تحت عناوين مختلف شغلي در يك سازمان، به منظور دستيابي به اهداف و استراتژي هاي تعيين شده باهم همكاري مي نمايند.

 

        شعار منابع انساني در سازمان متعالي

    سازمان هاي متعالي غالباً تلاش دارند به وضعي دست يابند كه درآن شرایط پتانسيل كامل همه كاركنان در فرهنگي مملو از ديدگاه ها و ارزش هاي مشترك ، اعتماد و توانمند سازي كه بهبود مداوم جزئي از كار روزمره افراد است ، آزاد شود .

 

تعريف اجمالي از مديريت منابع انساني:

مديريت منابع انساني عمدتاً بر طراحي، تدوين و اجراي سياستها و رويههاي مؤثر بر كاركنان در همه سطوح تمركز دارد. از جمله اين سياستها و روشها ميتوان به برنامهريزي، جذب و استخدام، آموزش وتوانمندسازی ، نگهداشت باجبران خدمت و مزاياو بهبودروابط كاری، توسعه با مديريت عملكردو ارتقای شغلی و جانشين پروری اشاره كرد(مك لين، 2001).
 
توسعه منابع انساني چيست؟
حوزه مطالعه و اقدام در مورد ايجاد و تقويت بلندمدت ظرفيت يادگيري سازمانها در سطوح افراد، گروهها و كل سازمان است. اين كار از طريق آموزش، توسعه كارراهه شغلي، توسعه ساختارسازمان و ساير روشها انجام ميشود.
 


اشتراک بگذارید:برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت فایل


مطالب پیشنهادی
ارسال نظر جدید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی